English Čeština English Deutsch

 

 

 

 

Čím jsou produkty Tattoo Mon Amour jedinečné?

Tattoo Mon Amour využívá unikátní technologii, díky níž jsou UV filtry zapouzdřeny v miniaturních skleněných perlách, které chrání vaši kůži, tedy I vase tetování před UV zářením. Skleněné perly také prodlužují dobu účinnosti UV filtrů v krému. Dvě hodiny po aplikaci mají zapouzdřené filtry stále 70% účinnosti ve srovnání s ostatními ochrannými krémy bez skleněných perel, kde je účinnost po dvou hodinách pouze 25%.

 

Chrání produkty Tattoo Mon Amour před UVA a UVB zářením?

ANO - chrání jak proti UVA, tak i UVB záření ze slunce a solária.

Naše produkty ochraňují před škodlivým UV zářením třemi způsoby:  tlumí UV,  odráží UV  a rozptylují jej.

 

Působí tyto produkty i jako péče o pleť?

Produkty Mon Amour mají protizánětlivé vlastnosti a zlepšují pružnost pokožky (Anti-Aging). Navíc pokožku i hydratují a zároveň působí jako 24 hodinová ochrana proti volným radikálům, čímž se rovněž zvyšuje účinnost UV filtrů. V neposlední řadě produkty Tattoo Mon Amour zabraňují úbytku kolagenu, což je účinný způsob, jak chránit pokožku před předčasným stárnutím.

 

Jak je to s alergiemi?

Skleněné perly v produktech Tatto Mon Amour pomáhají jako prevence před slunečními alergiemi, jelikož působí jako biologické UV filtry, které obnovují lipidové bariéry a restrukturalizují horní vrstvy kůže (stratum corneum).

Skleněné perly také chrání filtry v krému: Dvě hodiny po aplikaci našeho krému na kůži mají zapoudřené filtry stále účinnost 70%, což je účinnost značně vysoká ve srovnání s jinými ochrannými krémy, které mají po dvou hodinách od použití účinnost pouze 25%.

 

Mají produkty certifikaci o zdravotní nezávadnosti?

Všechny naše produkty jsou testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem v Praze a splňují kritéria Evropské Unie a všech mezinárodně uznávaných noremstanovených Úřadem biomedicíny NRC pro kosmetiku a Centrem toxikologie a zdraví bezpečnosti".

 

Mizí tetování pouze při silném slunečním záření?

NE, tetování bledne i když je vystaveno pouze dennímu světlu. Bledne sice pomaleji, ale UV proniká i přes mraky. Tetování jsou v nebezpečí především tehdy, když jsou vystavena UV záření v soláriích, protože zde může být intenzita UV záření až pětkrát silnější, než na poledním slunci.

 

Blednou i černá tetování?

ANO, i černá barva bledne. Černá barva se rychle mění na modrou nebo zelenou, záleží na druhu použité barvy. Působení UV záření zcela nepochybně kazí krásná ostrá černá tetování a pokud se nechrání, musí být časem opravena..

 

Chrání tetování oblečení?

Některé tkaniny trochu pomáhají tetování chránit, ale typické bílé nebo světlé barevné košile žádnou ochranu neposkytují. Např. tmavá džínovina chrání dobře, ale ta zase není žádoucí v horkých dnech.

 

Mohu opravdu zachovat tetování v dobrém stavu, pokud je správně chráním?

ANO, můžete, pokud použijete kvalitní výrobek s vysokým SPF faktorem, kerý je navržen tak, aby filtroval jak UVA tak i UVB záření, ale samozřejmě jej musíte používat pravidelně v souladu s pokyny výrobce.

 

Jak rychle tetování bledne?

Je to depresivní, ale pokud se o něj nestaráte, tak velmi rychle. Bez použití kvalitního ochranného krému tetování viditelně mění hloubku barev už během prvního roku a za dva roky je již rozdíl zcela zjevný. Barvy jsou bez života, světlejší barvy jako je bílá, dokonce téměř zmizí. Žlutá a oranžová bohužel mizí také velmi rychle. Používejte kvalitní ochranu, abyste tetování zachovali krásná a mohli jste si užívat jejich krásu každý den.

 

Mohu své tetování nějak rozjasnit?

Samozřejmě můžete, pokud použijete kvalitní rozjasňující krém, který je speciálně vyvinut tak, aby odstranil na kůži neprůhledný efekt. Tattoo Mon Amour Brightening Enhancer vaše tetování rozzáří a zároveň jej také chrání před UV zářením. Navíc neobsahuje olej, takže neušpiní oblečení.

 

TATTOO MON AMOUR:  GERMAN - ENGLISH - CZECH ENGINEERING & FORMULATION

Vstupte do Tattoo Mon Amour Klubu

  • získejte speciální slevy a výhody
  • buďte informování o nových produktech a akcích
  • získejte "benefit body" ze svého nákupu
vstupte do klubu

Tattoomonamour.com

Our partners

Facebook