English Čeština English Deutsch

Zastavte blednutí tetování – ZAČNĚTE JEJ ROZJASŇOVAT

Vyvinutí produktů Tattoo Mon Amour® je výsledkem společného úsilí uměleckého fotografa Romana Sluky a společnosti Pro-B, která je výrobcem špičkových krémů na opalování a samoopalovacích produktů. A právě spolupráce mezi Romanem a Pro-B dala vzniknout projektu "Tattoo Mon Amour® ". Protože lidé milují svá tetování!

ROMAN SLUKA - umělecký fotograf

"Sám mám tetování na polovině svého těla. Doposud jsem vyzkoušel mnoho různých ochraných krémů určených speciálně pro tetování a také řadu opalovacích krémů prémiových značek s vysokým SPF faktorem, ale nikdy jsem nebyl úplně spokojen, ať už s ochranným účinkem nebo vizuálním efektem. Po určité době barvy na mém tetování bledly a ztrácely lesk. Vysvětlil jsem problém společnosti Pro-B, kteří přišli s řešením a navrhli unikátní produkty, které vyřešily můj problém s blednutím tetování a zároveň ho také úžasně rozjasnily”

 

Vytvořili jsme speciální prémiové produkty určené na ochranu tetování, které přináší lidem přesně to, co chtějí. Spolupracovali jsme s Merck Pharmaceutical Germany, abychom použili nejlepší komponenty, které poskytují ochranu tetování před UV zářením, ať už ze slunce nebo solária.

Tattoo Mon Amour® se zrodilo za účelem vytvoření kvalitních produktů, která by ochránila tetování a zlepšila jejich vzhled. Produkty používají patentovanou technologii UV Pearls® pro lepší ochranu tetování. Tattoo Mon Amour® vytvořilo ochranný krém, který obsahuje miliardy speciálních skleněných křemičitých perel, v nichž jsou UV filtry, které selektivně blokují škodlivé UV záření poškozující pigmentaci tetování.

Skleněné křemičité perly odrážejí, absorbují a odvádějí škodlivé UV záření. Nejenom, že složení s mikroskopickými perlami chrání vaše tetování proti vyblednutí, ale obsahuje také účinné ingredience působící proti stárnutí. Pokožka je jemnější a omlazená, chráněná proti volným radikálům.

Rozmazlujte své tetování! Premiová kosmetika pro tu nejlepší péči

Mýdlo pro vaše tetování

prevence proti nežádoucí infekci
 200 ml

Tattoo Cleansing Soap
(Mýdlo s přírodním anti-mikrobiálním složením)

UV ochrana pro tetování

ochrana proti slunečnímu a solárnímu záření
 200 ml

Tattoo Protect (SUN) SPF 50

Tattoo Protect (SOLARIUM)

Rozjasňovací emulze

pro rozjasnění vašeho tetování
 200 ml

Tattoo Brightening (Lotion)

Vstupte do Tattoo Mon Amour Klubu

  • získejte speciální slevy a výhody
  • buďte informování o nových produktech a akcích
  • získejte "benefit body" ze svého nákupu
vstupte do klubu

Tattoomonamour.com

Our partners

Facebook